Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кіровоградська нафтова компанія» було створено 14 лютого 2000 року.

Для якісного виробництва продукції та зниження рівня викидів в атмосферне повітря підприємство постійно модернізується та турбується про екологічну безпеку навколишнього середовища.

Вся продукція компанії сертифікується. Якість виробництва контролює сертифікована лабораторія. Компанія проводить транспортні операції з залізничним та автомобільним транспортом.

Наша продукція захищає вітчизняних виробників від отримання експортного продукту по галузевим принципам.

Компанія забезпечує робочими місцями більшість населення депресивного округу з надання робочих місць.

Кіровоградська нафтова компанія підтримує місцеву Райдержадміністрацію та надає посильну допомогу Шостаківській школі інтернат, також компанія турбується про стан автомобільних доріг у селищі Шостаківка Кіровоградського району, Кіровоградської області та проводить їх капітальний та поточний ремонти. Особовий склад компанії постійно проходить навчання та підвищує свою кваліфікацію у центрах технічної підготовки.

Юридичний відділ компанії забезпечує якісне надання юридичних послуг та укладання договорів та забезпечує їх правовий стан.

Комерційно – транспортний відділ забезпечує безперебійну поставку сировини та своєчасне відвантаження продукції замовникам.

Компанія безперебійно працює не залежно від погодних умов та пори року. Товариство з обмеженою відповідальністю «Кіровоградська нафтова компанія», займає вигідне географічне розташування в центрі України та співпрацює з багатьма підприємствами та організаціями по всій географічній структурі України.